Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline
#
78712
29.06.2017, 19:58
abcabc troche cie ponioslo. Porownujesz Cierzniaka do goscia , ktory ma Wisle w sercu. Zamiast robic miejsce , niech mlodzi najpierw skorzystaja z jego doswiadczenia.
fantom chicago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantom chicago
Znajdź inne posty napisane przez fantom chicago