bridgeburner napisał(a):

Jak rozumiem polityke kkubu i nie mam nic przeciwko nawet 10 obcokrajowcom nawet w pierwszym skladzie
Tak 5 i 6 Hiszpan to juz troche przesada
Nie przypominam sobie zeby tak cos sie gdziekolwiek zakonczylo powodzeniem
|
Chelsea pięciu z Hiszpanii, świetny sezon, mistrzostwo kraju. Kadra cudzoziemska. Wszystko zależy od jakości graczy i podejścia, a nie tego skąd pochodzą.