Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78691
Stary 29.06.2017, 12:13
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Troche za duzo sie robi tych hiszpanow. Jeszcze jak dojdzie ten xisco to bedzie ich juz sporo.
jak to leciało
Odstaw rodaków postaw na młodych Polaków ?

a potem odstaw Polaków postaw na rodaków

i tak w koło Macieju

Za dużo sie robi dla kogo? Dla Ciebie?

Martinus : oczywiście że może tworzyć problemy, czego przykładem jest......
Oczywiście ze mogą stworzyć się podziały, czego przykładem jest ....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.06.2017 o godz. 12:25.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując