Ma_niek napisał(a):

|
Troche za duzo sie robi tych hiszpanow. Jeszcze jak dojdzie ten xisco to bedzie ich juz sporo.
|
jak to leciało
Odstaw rodaków postaw na młodych Polaków ?
a potem odstaw Polaków postaw na rodaków
i tak w koło Macieju
Za dużo sie robi dla kogo? Dla Ciebie?
Martinus : oczywiście że może tworzyć problemy, czego przykładem jest......
Oczywiście ze mogą stworzyć się podziały, czego przykładem jest ....