Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78688
Stary 29.06.2017, 11:53
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jak rozumiem polityke kkubu i nie mam nic przeciwko nawet 10 obcokrajowcom nawet w pierwszym skladzie
Tak 5 i 6 Hiszpan to juz troche przesada
Nie przypominam sobie zeby tak cos sie gdziekolwiek zakonczylo powodzeniem
Generalnie wszystko sprowadza się do jakości grajków.
Odpowiedz cytując