|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Offline
|
|
brylant17 napisał(a): 
|
Blisko Wisły jest obrońca Fran Vélez do tego interesujemy się Xisco Hernández który strzelił 12 goli oraz zanotował 8 asyst
|
Co do Veleza:
Cytat:
|
W szatni były dwie grupy, ta w której był Vélez już zlikwidowana, Almería prawie by spadła do Segunda B. W Tarragonie, miasto Véleza, grała Almería. On nie był w składzie ale pojechał. Przed spotkaniem przytrzymali go bo chciał pobić kibica. 1.439 minut, 14 meczy poza składem, 7 żółtych kartek, gole samobójcze. To w Almerii która przez te ostatnie sezony walczyła o utrzymanie.
|
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 29.06.2017 o godz. 11:29.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
|
|
|