Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78685
Stary 29.06.2017, 11:18
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Blisko Wisły jest obrońca Fran Vélez do tego interesujemy się Xisco Hernández który strzelił 12 goli oraz zanotował 8 asyst
Co do Veleza:

Cytat:
W szatni były dwie grupy, ta w której był Vélez już zlikwidowana, Almería prawie by spadła do Segunda B. W Tarragonie, miasto Véleza, grała Almería. On nie był w składzie ale pojechał. Przed spotkaniem przytrzymali go bo chciał pobić kibica. 1.439 minut, 14 meczy poza składem, 7 żółtych kartek, gole samobójcze. To w Almerii która przez te ostatnie sezony walczyła o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 29.06.2017 o godz. 11:29.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując