|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#6373

29.06.2017, 07:13
|
wiesniak842 napisał(a): 
|
Wlasnie. Sparingu nie widzialem. Ten Kostal to na jakiej pozycji gral, na skrzydle czy w srodku?
|
Jako lewoskrzydłowy
"Możesz zmienić żonę, poglądy polityczne, nawet religię. Ale nigdy, ale to nigdy nie możesz zmienić swojej ukochanej drużyny"
|
|