Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6372
Stary 29.06.2017, 05:46
Wlasnie. Sparingu nie widzialem. Ten Kostal to na jakiej pozycji gral, na skrzydle czy w srodku?

saymon napisał(a):Wyświetl post
Jako lewoskrzydłowy
Dzięki.
Powód: Jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 29.06.2017 o godz. 07:47.
Odpowiedz cytując