W styczniu przegraliśmy z nimi 0-2 wiec jest progres.
Wynik takich spotkan to sprawa drugorzędną.
Ale po tym co gral Stillic nie zdziwilo mnie że zepsul karnego. Nie poznaję tego gościa. Gra o dwa tempa wolniej niz kiedyś.
Ciekawe czy do sobotniego sparingu zostana z nami testowani. To chyba jasne że w obliczu mozliwego przyjscia Wojtkowskiego angaz dostanie max 1 z 2 testowanych. Stawiam na Kostala.