Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6371
Stary 29.06.2017, 05:37
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wynik trochę wstyd, ale trzeba pamiętać, że to jedynie sparing.

Ja się wstrzymam z oceną graczy czy też zespołu do meczów o punkty.

PS Psy szczekają a RB9 nadal lutuje
W styczniu przegraliśmy z nimi 0-2 wiec jest progres.

Wynik takich spotkan to sprawa drugorzędną.

Ale po tym co gral Stillic nie zdziwilo mnie że zepsul karnego. Nie poznaję tego gościa. Gra o dwa tempa wolniej niz kiedyś.

Ciekawe czy do sobotniego sparingu zostana z nami testowani. To chyba jasne że w obliczu mozliwego przyjscia Wojtkowskiego angaz dostanie max 1 z 2 testowanych. Stawiam na Kostala.
Odpowiedz cytując