szprotson napisał(a):

sam jestes załosny oceniajac czowieka po tym co wyczytasz na jego temat w jakimś brukowcu...
p.s. strata nie bedzie wielka, był strasznie cienki ( ) - 500.000 stanowczo za mało
|
O.... "szprotson" sie zdenerwował, bo na jego kolegów z Legii coś złego mówią. On chciałby nową zgodę przygotowywać.

On swoją wiedzę bierze z tego, co mu kolesie z Warsiawy powiedzą, poklepując go po plecach i śmiejąc się za plecami z frajera.
Ja nie oceniam Mączyńskiego, po tym co piszą w brukowcach, tylko po tym co on sam robi.
A co zrobił? Nie wiesz?
Mączyński poleciał na skargę do brukowców anonimowo. Potem otwarcie zrobił wywiad atakując klub, skarżąc się, że nie chcą go puścić do innego klubu (choć chodziło mu na pewno o Legię, bo już o tym transferze mówiono).
Stąd wiem, o co tu chodzi. Bo mam rozum i wyciągam oczywiste wnioski z oczywistych faktów, a nie przebąkuję po jednym głupawym zdaniu od czasu do czasu jak ty.
"szprotson" z opcji legijnej się obraził. Ale klops.