abcabc napisał(a):

Jeżeli to prawda, że Wisła chce 500 tys. euro, to jest to stanowczo za mało. Chyba, że Legła przekaże Wiśle całą kwotę of FIFA za udział w MŚ. Całą.
Można to wpisać w umowę.
A Mączyński jest żalosny jak Cierzniak. Jego strata nie będzie wielka, bo był strasznie cienki ostatnio w Wiśle. Może zrobi wreszcie miejsce nowym.
|
sam jestes załosny oceniajac czowieka po tym co wyczytasz na jego temat w jakimś brukowcu...
p.s. strata nie bedzie wielka, był strasznie cienki (

) - 500.000 stanowczo za mało