Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78662
Stary 28.06.2017, 08:50
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to prawda, że Wisła chce 500 tys. euro, to jest to stanowczo za mało. Chyba, że Legła przekaże Wiśle całą kwotę of FIFA za udział w MŚ. Całą.
Można to wpisać w umowę.

A Mączyński jest żalosny jak Cierzniak. Jego strata nie będzie wielka, bo był strasznie cienki ostatnio w Wiśle. Może zrobi wreszcie miejsce nowym.
sam jestes załosny oceniajac czowieka po tym co wyczytasz na jego temat w jakimś brukowcu...

p.s. strata nie bedzie wielka, był strasznie cienki () - 500.000 stanowczo za mało
Ostatnio edytowane przez szprotson : 28.06.2017 o godz. 10:33.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując