Oj tak bo w w Lidze+ powiedzial, ze nie zagra a slowo cialem sie stalo. Przypominam, ze w tej samej Lidze+ mowil, ze w Chinach zarobil tyle, ze kilkumiesieczne opoznienia w Wisle nie stanowia dla niego problemu, wiec najlepiej nie placmy mu tak z pol roku, moze nie bedzie o tym mowil w Przegladzie Sportowym... zaraz, wroc
