Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78646
Stary 27.06.2017, 20:38
Oj tak bo w w Lidze+ powiedzial, ze nie zagra a slowo cialem sie stalo. Przypominam, ze w tej samej Lidze+ mowil, ze w Chinach zarobil tyle, ze kilkumiesieczne opoznienia w Wisle nie stanowia dla niego problemu, wiec najlepiej nie placmy mu tak z pol roku, moze nie bedzie o tym mowil w Przegladzie Sportowym... zaraz, wroc
Odpowiedz cytując