Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78645
Stary 27.06.2017, 20:14
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy szybko zapomnieli zamieszenie z Cierzniakiem.

Cierzniak to byl zwykly zawodnik, ot najemnik, a Maczynski to wychowanek Wisly i Ty na prawde sobie wyobrazasz Maczynskiego w koszulce Legii grajacego przeciwko Wisle Krakow na Reymonta? bo ja za ch.uja nie moge sobie takiej sytuacji wyobrazic.

Skoro na przestrzeni 40 lat z Wisly do Legii przeszlo moze 2 znaczących wychowankow Wisly no to masz odpowiedz.. o co w tym wszystkim chodzi.

Przyklad Handzlika - on byl pierwszym wychowankiem Bialej Gwiazdy od 24 LAT ) ktory odszedl z Wisly bezposrednio do Legii. Daje chyba do myslenia? 24 lata!!!
Po prostu przejscie z Wisly do Legii jako wychowanka jest nienormalne i trudne do pojęcia.

A przeciez Handzlik tez nie byl jakims ulozonym pilkarzem ktory zarobil swoje, szczeniak bez stycznosci z poważną pilką.

Maczynski - 30 lat, ukształtowany, gral w Chinach gdzie zarobił fortunę, reprezentant Polski. I co on chce na koniec kariery jednym takim ruchem zniweczyc wszystko co osiągnąl i stracic szacunek wiekszosci kibicow Wisly? warto?


rywalizacja Legia vs Wisla nie trwa od przycia Cupiala do Wisly, ale od dziesiatek lat. To jest rywalizacja glownie czysto sportowa. Wiadomo, Krakow vs Warszawa, dawna stolica vs nowa stolica, animozje, krawaciarze vs centusie, ciągle podszczypywanie i tak dalej..

Do tego na wizji mowi ze do Legii nie pojdzie, i co ? z mordy dupe zrobi?
Ostatnio edytowane przez c. : 27.06.2017 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując