Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78632
Stary 27.06.2017, 18:31
Nigdzie nie twierdzę, że 300 tys Euro to dobra oferta... Pytam jedynie, ile wg Was Krzysiek jest wart?

Rozumiem, że nie chcecie sprzedawać Legii, bo to po pierwsze Wasz wróg nr 1, a po drugie "bezpośrednia konkurencja" (rozumiem, że do mistrzostwa? ).

Spójrzcie jednak na to obiektywnie - Mąka to żaden wirtuoz, 30 lat, rok do końca kontraktu, nasza sytuacja jest jaka jest... Jakich Wy się ofert spodziewacie? 500 - 600 tys Euro to chyba wszystko, na co można liczyć.

Również nie chciałbym go sprzedać - jeśli jednak ma to unormować finanse klubu, nie miałbym nic przeciwko transferowi, również do Legii.
Odpowiedz cytując