najm napisał(a):

|
W takim razie Wisła zaczyna popadać w sprzeczność. Wcześniej twierdzili, że żadnej oferty ze Slavii nie odrzucali, jej bowiem nigdy być nie miało..
|
Bo nie było! Slavia złożyła zapytanie o możliwość kupna, a Wisła podała cenę. ot taka różnica