brylant17 napisał(a):

|
Jak tak Mąka chce odejść dać mu umowę do 2019 r. i sprzedać zaraz po MŚ w Rosji
|
Ale ze jak?
Uważasz, ze on tak onieśmieli pilkarski swiat, ze znajdzie sie mityczna kolejka szalonych kupcow? Ze możni właściciele dopiero po 31 lat dostrzega, ze w polskiej lidze biega taki przeskvrwysyn jak Maczynski?
I z obawy przed awaria faksu z kopa sypna nam gotówka w wysokosci 5 mln euro . Natomiast on sam dostanie lukratywny kontrakt 5+2 ?
