Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78619
Stary 27.06.2017, 16:53
Po
1. Legia to dla mnie żadna smieszna kosa...taka raczej drzazga przy plejadzie wrogów takich jak : zydy,amica, kvrwa swinia czy zastepy koronkowych przydupasów.
Wiem, wiem derby Polski i te sprawy .... Nazwa zyje, elektryzuje milosnikow i fanow biedronowki od zawsze... tylko wielkie kosy sie zmieniają

2. Jestem kibicem Wisly, kibicem druzyny Bialej Gwiazdy.

3. Oczywiscie, Maczynski to wychowanek, podobnie jak Skrzynski, Nowak, Alan, Nalepa, Chrapek czy Stolarski. Kazdy jest kowalem własnego losu.

4. Przecież podobno piłkarz to zwykły pracownik klubu ? Tak to szlo? Dlatego nie widze powodów by ktokolwiek sié przyjebal i sugerowal traktowanie kogos wyjatkowo.

5. Wyjebka
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.06.2017 o godz. 17:12.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując