Po
1. Legia to dla mnie żadna smieszna kosa...taka raczej drzazga przy plejadzie wrogów takich jak : zydy,amica, kvrwa swinia czy zastepy koronkowych przydupasów.
Wiem, wiem derby Polski i te sprawy .... Nazwa zyje, elektryzuje milosnikow i fanow biedronowki od zawsze... tylko wielkie kosy sie zmieniają
2. Jestem kibicem Wisly, kibicem druzyny Bialej Gwiazdy.
3. Oczywiscie, Maczynski to wychowanek, podobnie jak Skrzynski, Nowak, Alan, Nalepa, Chrapek czy Stolarski. Kazdy jest kowalem własnego losu.
4. Przecież podobno piłkarz to zwykły pracownik klubu ? Tak to szlo? Dlatego nie widze powodów by ktokolwiek sié przyjebal i sugerowal traktowanie kogos wyjatkowo.
5. Wyjebka
