c. napisał(a):

Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..
facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym.
|
Puchar Polski z amicą? To, że odchodzi z jednego klubu nie znaczy, że nie trafi do lepszego Jezus Maria ludzie