Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12063
Stary 27.06.2017, 13:48
c. napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..

facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym.
Puchar Polski z amicą? To, że odchodzi z jednego klubu nie znaczy, że nie trafi do lepszego Jezus Maria ludzie
Odpowiedz cytując