Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78592
Stary 26.06.2017, 21:25
najm napisał(a):Wyświetl post
Piłkarza ocenia się przez pryzmat umiejętności w stosunku do żądań finansowych. Jak będzie grał za frytki, to czemu nie?
Nie, właśnie nie. Trzymanie bramkarza tuż przed 30-tką, który nie zagrał ani jednego meczu ligowego przez 2 lata (a wcześniej jak już występował, to jego gra zazwyczaj wołała o pomstę do nieba) nie ma absolutnie żadnego sensu, nawet jakby chciał zostać za przysłowiowe 5 koła. Już lepiej nawet ryzykować z Chorążką na ławce przez cały sezon.
Odpowiedz cytując