c. napisał(a):

Co wy chcecie od Cierzniaka?
gosc w Legii zagral 10 minut, a Legia mu co miesiac musi wyplacac 70 tysięcy zlotych.
Interes zycia ubili. Z perspektywy czasu to Wisla wyszla z tego najlepiej.
Co do Krzyska, to odejsc moze, nikt o to pretensji miec nie będzie, ale co oczywiste nie do Legii czy Cracovii. Moze isc do kazdego innego klubu.
|
Wisła wyszła najlepiej?
Bo zamiast spokojnie zarobić na C parę stówek to dała go sobie ukraść i w rezultacie nie było ani dobrego piłkarza ani pieniędzy za niego?