Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78589
Stary 26.06.2017, 18:35
c. napisał(a):Wyświetl post
Co wy chcecie od Cierzniaka?
gosc w Legii zagral 10 minut, a Legia mu co miesiac musi wyplacac 70 tysięcy zlotych.


Interes zycia ubili. Z perspektywy czasu to Wisla wyszla z tego najlepiej.



Co do Krzyska, to odejsc moze, nikt o to pretensji miec nie będzie, ale co oczywiste nie do Legii czy Cracovii. Moze isc do kazdego innego klubu.
Wisła wyszła najlepiej?
Bo zamiast spokojnie zarobić na C parę stówek to dała go sobie ukraść i w rezultacie nie było ani dobrego piłkarza ani pieniędzy za niego?
Odpowiedz cytując