Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78584
Stary 26.06.2017, 17:09
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wiedzialem ze zostawia Buchalika. To juz lepiej Miska mogli zostawic.
O co chodzi? Dostał nowy kontrakt? Wiem, że grał w sparingu, ale nie jest wymieniony w kadrze na stronie oficjalnej i ostatnie info jakie o nim kojarze to to, że odchodzi. Chyba nie kompromitowaliby się tak i nie przedłużali kontraktu z gościem 1,5 tygodnia po ogłoszeniu, że odchodzi
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując