Ma_niek napisał(a):

|
Wiedzialem ze zostawia Buchalika. To juz lepiej Miska mogli zostawic.
|
O co chodzi? Dostał nowy kontrakt? Wiem, że grał w sparingu, ale nie jest wymieniony w kadrze na stronie oficjalnej i ostatnie info jakie o nim kojarze to to, że odchodzi. Chyba nie kompromitowaliby się tak i nie przedłużali kontraktu z gościem 1,5 tygodnia po ogłoszeniu, że odchodzi
