Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78582
Stary 26.06.2017, 15:30
Co wy chcecie od Cierzniaka?
gosc w Legii zagral 10 minut, a Legia mu co miesiac musi wyplacac 70 tysięcy zlotych.


Interes zycia ubili. Z perspektywy czasu to Wisla wyszla z tego najlepiej.



Co do Krzyska, to odejsc moze, nikt o to pretensji miec nie będzie, ale co oczywiste nie do Legii czy Cracovii. Moze isc do kazdego innego klubu.
Ostatnio edytowane przez c. : 26.06.2017 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując