Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78578
Stary 26.06.2017, 14:59
A ja jeszcze na temat Mąki w Legii. Po sprawie Cierzniaka, która była nieprawdopodobnym skandalem, ten transfer naprawdę by mnie zabolał. Uważam, że w przypadku graczy stanowiących o sile drużyny dwa kierunki transferowe z Wisły powinny być niemożliwe: na druga stronę Błoń (wiadomo dlaczego) i do Legii (w związku z Cierzniakiem). Co innego transfery piłkarzy typu Serge Branco, ale aż takich rodzynków to chyba na razie na zbyciu nie mamy.

Mąka powinien zostać. Ma pewne miejsce w 11 i ogromną szansę na wyjazd na mistrzostwa świata. Tam się pokaże i znajdzie pracodawcę lepszego od Legii.
Odpowiedz cytując