|
A ja jeszcze na temat Mąki w Legii. Po sprawie Cierzniaka, która była nieprawdopodobnym skandalem, ten transfer naprawdę by mnie zabolał. Uważam, że w przypadku graczy stanowiących o sile drużyny dwa kierunki transferowe z Wisły powinny być niemożliwe: na druga stronę Błoń (wiadomo dlaczego) i do Legii (w związku z Cierzniakiem). Co innego transfery piłkarzy typu Serge Branco, ale aż takich rodzynków to chyba na razie na zbyciu nie mamy.
Mąka powinien zostać. Ma pewne miejsce w 11 i ogromną szansę na wyjazd na mistrzostwa świata. Tam się pokaże i znajdzie pracodawcę lepszego od Legii.
|