Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78577
Stary 26.06.2017, 13:11
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jak go głównie zapamiętałem, że spier*olił nam mecz Levadią Tallin marnując kilka setek.
thechris napisał(a):Wyświetl post
Na tle pozostałych może nie wyglądał źle ale ta "skuteczność"... Generalnie po takich występach ciężko tęsknić za pucharami bo z czym do ludzi.
Chyba jednak mylisz dwumecze, bo ani jego "kilku setek" i nieskuteczności nie ma na żadnym ze skrótów, ani też nie widać tego po ocenach np tutaj: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...awodnik.C3.B3w

Żeby ułatwić: Kirm 7, reszta w przedziale 2-4, a na innych portalach wybrany piłkarzem meczu - tak chyba nie ocenia się gościa, który "spier*olił mecz".

Nigdy nie byłem jego fanem, ale akurat początek zapamiętałem wyśmienicie, bo zrobił duże nadzieje - coś sobie pomyliłeś
Ostatnio edytowane przez filemon : 26.06.2017 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując