Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78573
Stary 26.06.2017, 11:59
filemon napisał(a):Wyświetl post
Może się mylę, ale po Levadii to raczej były zachwyty jakiego to grajka nie sprowadziliśmy (Kirma), bo grał wyraźnie lepiej od reszty.
Na tle pozostałych może nie wyglądał źle ale ta "skuteczność"... Generalnie po takich występach ciężko tęsknić za pucharami bo z czym do ludzi.

Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wiedzialem ze zostawia Buchalika. To już lepiej Miska mogli zostawic.
+1

chyba każdy woli Miśka.
Odpowiedz cytując