filemon napisał(a):

|
Może się mylę, ale po Levadii to raczej były zachwyty jakiego to grajka nie sprowadziliśmy (Kirma), bo grał wyraźnie lepiej od reszty.
|
Na tle pozostałych może nie wyglądał źle ale ta "skuteczność"... Generalnie po takich występach ciężko tęsknić za pucharami bo z czym do ludzi.
Ma_niek napisał(a):

|
Wiedzialem ze zostawia Buchalika. To już lepiej Miska mogli zostawic.
|
+1
chyba każdy woli Miśka.