Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
78570
26.06.2017, 11:28
Fugiel
napisał(a):
Poza tym drogi Markusie, jak gosc nie bedzie chial zostac, to nawet go umowa 20 letnia nie zatrzyma.
Na pewno ja jestem adresatem tych słów?
Na Merkurym jeszcze nigdy nie byłem
Swoją drogą, w tej konkretnej sprawie masz rację.
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus