rafalek napisał(a):

w 154 meczach 22 gole i 17 asyst... z takim bilansem chyba przyszedł do nas Kirm i wiadomo ile nam dobrego przyniósł Nie powinno być źle.
|
Jak go głównie zapamiętałem, że spier*olił nam mecz Levadią Tallin marnując kilka setek. Ale było kilka meczów kiedy Słoweniec zagrał dobrze.
Barca nie może się zdecydować czy Paulinho z Chin czy RB9 z Wisełki.
HEDu napisał(a):

|
Videmont jest ok, tylko się niektórym nie podoba jego twarz i tyle, bo z gry coś tam wniósł. U nas to najlepiej jakby kibole grali, na łyso, kilka tatuaży, brak 2 zębów z przodu. Ci much nie mają, bo już dawno zostały im wybite.
|
Przegrana rywalizacja z Małym, który końcówkę sezonu miał mega słabą, niestety nie świadczy dobrze o sportowych walorach VHS-a.