Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78568
Stary 26.06.2017, 08:14
rafalek napisał(a):Wyświetl post
w 154 meczach 22 gole i 17 asyst... z takim bilansem chyba przyszedł do nas Kirm i wiadomo ile nam dobrego przyniósł Nie powinno być źle.
Jak go głównie zapamiętałem, że spier*olił nam mecz Levadią Tallin marnując kilka setek. Ale było kilka meczów kiedy Słoweniec zagrał dobrze.

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Czekaj zaraz zaczyna się okno transferowe, może Barcą się skusi

Barca nie może się zdecydować czy Paulinho z Chin czy RB9 z Wisełki.


HEDu napisał(a):Wyświetl post
Videmont jest ok, tylko się niektórym nie podoba jego twarz i tyle, bo z gry coś tam wniósł. U nas to najlepiej jakby kibole grali, na łyso, kilka tatuaży, brak 2 zębów z przodu. Ci much nie mają, bo już dawno zostały im wybite.
Przegrana rywalizacja z Małym, który końcówkę sezonu miał mega słabą, niestety nie świadczy dobrze o sportowych walorach VHS-a.
Odpowiedz cytując