Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78566
Stary 26.06.2017, 06:43
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Videmont jest ok, tylko się niektórym nie podoba jego twarz i tyle, bo z gry coś tam wniósł. U nas to najlepiej jakby kibole grali, na łyso, kilka tatuaży, brak 2 zębów z przodu. Ci much nie mają, bo już dawno zostały im wybite.
VIdemont jest ok (because-ponieważ?)
Jeśli chcesz by Ci przyznano racje to daj chociaz jakies argumenty...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując