HEDu napisał(a):

|
Videmont jest ok, tylko się niektórym nie podoba jego twarz i tyle, bo z gry coś tam wniósł. U nas to najlepiej jakby kibole grali, na łyso, kilka tatuaży, brak 2 zębów z przodu. Ci much nie mają, bo już dawno zostały im wybite.
|
VIdemont jest ok (because-ponieważ

?)
Jeśli chcesz by Ci przyznano racje to daj chociaz jakies argumenty...