Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78547
Stary 25.06.2017, 17:29
Dla mnie obydwie podstawowe opcje polityczne to zawsze był wybór jak między dżumą a cholerą, a tu widzę wojenki i podjazdy pseudo-polityczne na forum Wisły

Darujcie sobie tą żenadę i te jakieś teorie spiskowe. TS prowadzi Wisłę i jak na razie z dobrym skutkiem. Oceniać rzetelnie będzie można ich pracę za sezon lub dwa. Ew. można ocenić poprzedni sezon - ale ciężko go traktować w jakiś inny sposób niż pozytywnie (przynajmniej odkąd TS przejął Wisłę).
Odpowiedz cytując