Dla mnie obydwie podstawowe opcje polityczne to zawsze był wybór jak między dżumą a cholerą, a tu widzę wojenki i podjazdy pseudo-polityczne na forum Wisły
Darujcie sobie tą żenadę i te jakieś teorie spiskowe. TS prowadzi Wisłę i jak na razie z dobrym skutkiem. Oceniać rzetelnie będzie można ich pracę za sezon lub dwa. Ew. można ocenić poprzedni sezon - ale ciężko go traktować w jakiś inny sposób niż pozytywnie (przynajmniej odkąd TS przejął Wisłę).