Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78544
Stary 25.06.2017, 14:26
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że większym problemem są ludzie związani z SKWK/TS
Dzieki tym ludziom Wisla Krakow jeszcze istnieje na mapie Polski i dzieki tym ludziom masz mozliwosc pisania na forum Wisly Krakow, a nie Cracovii


Dla ciebie problemem nie byl gimnazjalista Meresinski ale zrozum ze dla nas liczy sie Wisla i dzieki osobom z SKWK i TS ten klub przetrwal
Odpowiedz cytując