WislaFan123 napisał(a):

|
Uważam, że większym problemem są ludzie związani z SKWK/TS
|
Dzieki tym ludziom Wisla Krakow jeszcze istnieje na mapie Polski i dzieki tym ludziom masz mozliwosc pisania na forum Wisly Krakow, a nie Cracovii
Dla ciebie problemem nie byl gimnazjalista Meresinski ale zrozum ze dla nas liczy sie Wisla i dzieki osobom z SKWK i TS ten klub przetrwal