Pero napisał(a):

|
Kuźba tylko opiniuje grajków wcześniej wskazanych przez Dyr. więc psów na niego nie wieszajcie. Inna sprawa jak te opinie są brane pod uwagę. O naszym nowym bramkarzu ponoć najlepszej opinii nie wydał. Powód - Gra nogami na poziomie zbliżonym do Miśka...
|
Głupoty.
O Videmoncie sam Kuźba mówił, że obserwował go w Ligue 2 już dość dawno temu, jeszcze zanim Junco przyszedł, ale wtedy nie było szans go wykupić.