Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78543
Stary 25.06.2017, 13:14
Pero napisał(a):Wyświetl post
Kuźba tylko opiniuje grajków wcześniej wskazanych przez Dyr. więc psów na niego nie wieszajcie. Inna sprawa jak te opinie są brane pod uwagę. O naszym nowym bramkarzu ponoć najlepszej opinii nie wydał. Powód - Gra nogami na poziomie zbliżonym do Miśka...
Głupoty.
O Videmoncie sam Kuźba mówił, że obserwował go w Ligue 2 już dość dawno temu, jeszcze zanim Junco przyszedł, ale wtedy nie było szans go wykupić.
Odpowiedz cytując