filemon napisał(a):

Mam nadzieję, że podpisujemy te umowy wypożyczenia jakoś sensownie. Mam tu na myśli zapis, na skutek którego zawodnik wypożyczany musi rozegrać minimum określoną liczbę minut/meczów.
e: W sumie Drzazga i Żemło sporo grali, pytanie czy dzięki umiejętnościom, czy praktyce takiej jak powyższa, czy wymogom dot. młodzieżowców.
|
Nie oglądam I ligi, ale parę osób się tu wypowiadało, że Zemlo dobrze sie prezentował. Zresztą Drzazga tez parę bramek strzelił. Jak sie prezentował w samej grze, to inna sprawa.