Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78539
Stary 25.06.2017, 11:41
filemon napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że podpisujemy te umowy wypożyczenia jakoś sensownie. Mam tu na myśli zapis, na skutek którego zawodnik wypożyczany musi rozegrać minimum określoną liczbę minut/meczów.

e: W sumie Drzazga i Żemło sporo grali, pytanie czy dzięki umiejętnościom, czy praktyce takiej jak powyższa, czy wymogom dot. młodzieżowców.
Nie oglądam I ligi, ale parę osób się tu wypowiadało, że Zemlo dobrze sie prezentował. Zresztą Drzazga tez parę bramek strzelił. Jak sie prezentował w samej grze, to inna sprawa.
Odpowiedz cytując