Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78526
Stary 24.06.2017, 22:06
Chodzi mu o przyczepianie się.

Za czasów Petrescu sprowadzaliśmy graczy z Rumunii, za Licki z Czech, za Maaskanta z Holandii, to za Kiko i za Junco rozglądamy się po Hiszpanii.
Trener chce mieć takich piłkarzy, do jakich może dotrzeć (i językowo i wspólną bazą szkolenia). Ale Merkury twierdzi, że tak samo tani mogą być piłkarze z III ligi niemieckiej, angielskiej czy włoskiej.
Pewnie ma rację. Tylko że nic z tego nie wynika
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując