|
Kadra nie jest jeszcze zamknięta na nowy sezon, zarówno tak przyjdą kolejni zawodnicy tak na pewno ktoś będzie musiał odejść. Tak czy siak Junco w ostatni wywiadzie dla PS trochę się zagalopowywał - kominy płacowe, Brożek, Glowacki i Boguski to najlepiej opłacani zawodnicy w Wiśle a jakby nie było to nie kto inny jak Junco podpisywał z nimi nowe umowy. Dwa nie tylko w niższych ligach hiszpańskich grają zawodnicy w naszym zasięgu finansowym prawda Panie Junco?!
|