Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78523
Stary 24.06.2017, 21:44
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Od początku wydawał się mieć muchy pod nosem, ale po takim czasie nie ma co tego tłumaczyć aklimatyzacją.
Dobra, znowu będę psychofanem Videmonta - ....a, po czym te muchy w nosie widać? Po wyrazie twarzy? Paszporcie? Jakby był Serbem/Słoweńcem/Bułgarem to by nie miał "much w nosie"? Póki co facet nie gra, z jakiegoś powodu Kiko nie widzi go w składzie i na pewno ma ku temu powody, choć Videmont ma na koncie 3 asysty na wiosnę, mimo małej ilości minut gry. Natomiast któryś już raz można tu czytać argumenty typu muchy w nosie, wyniosły francuzik itd. Ciekawe czemu dużo bardziej chujowy pod względem statystyk Valencia much w nosie nie miał.

Osobiście uważam, że dla Videmonta jesień to będzie "make it or break it" - decydująca runda, jeśli coś pogra i coś pokaże to może się wybroni, a jeśli nie to będzie FAKTYCZNY powód żeby się z nim pożegnać.

W temacie innych transferów, a właściwie jednego, który wyczerpuje temat - jeśli dla kogoś bramkarz mieszczący się w szerokiej kadrze 2 klubów La Liga jest za slaby, to pozostają już tylko medykamenty. Dajcie pracować Junco i jego współpracownikom.
Ostatnio edytowane przez d : 24.06.2017 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując