Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78519
Stary 24.06.2017, 12:42
Ok, ale generalnie Hugo zostaje z nami, czy chcemy sie już gościa pozbyć w tym okienku?

Od początku wydawał się mieć muchy pod nosem, ale po takim czasie nie ma co tego tłumaczyć aklimatyzacją.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując