Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78515
Stary 24.06.2017, 11:54
Kurde jest coraz , lepiej , nie moge doczekać sie sezonu !

i przypominam , że w przypadku bramkarza bycie rezerwowym to akurat mniejszy zarzut niz wobec gracza z pola, bramkarz na boisku jest tylko jeden , i z reguly nie podlega podczas sezonu rotacjom

nasi reprezentacyjni bramkarze dużą część swojej kariery przesiedzieli na ławkach i co tez są szrotem ?
Odpowiedz cytując