|
Kurde jest coraz , lepiej , nie moge doczekać sie sezonu !
i przypominam , że w przypadku bramkarza bycie rezerwowym to akurat mniejszy zarzut niz wobec gracza z pola, bramkarz na boisku jest tylko jeden , i z reguly nie podlega podczas sezonu rotacjom
nasi reprezentacyjni bramkarze dużą część swojej kariery przesiedzieli na ławkach i co tez są szrotem ?
|