Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78512
Stary 24.06.2017, 10:05
Tak źle i tak nie dobrze. Według mnie M. Junco po raz kolejny potwierdza, że w trudnej sytuacji finansowej klubu potrafi ściągać ciekawych zawodników do Wisły. Za pół darmo ciężko znaleźć kocura, a i tak zawsze istnieje ryzyko, że nie odpali.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując