Merkury napisał(a):

Chorwacki pomocnik, który do nas dołączył rozegrał 18 spotkań w tamtejszej Ekstraklasie, spędzając na boisku niespełna 900 minut. Należy dodać, że te 18 spotkań są jedynymi, które rozegrał w dotychczasowej karierze na poziomie Ekstraklasy. W 13 spotkaniach nie siedział nawet na ławce.
Stawiam tezę, że żadnego z tych zawodników przedstawiciele Wisły nie oglądali i są autorskim pomysłem M. Junco i jego zaprzyjaźnionych menadżerów, co potwierdzały by słowa M. Kuźby z którym chwilę rozmawiałem jakiś czas temu, że nie ma pieniędzy w klubie na opłacenie przelotów i hoteli m.in. dla niego i zasadniczo w ostatnim półroczu za bardzo nie miał się czym wykazać.
Ci, którzy do nas teraz przyszli są tu dlatego, że Wisła nie ma środków w budżecie na transfery i kontrakty na odpowiednim poziomie.
|
21-letni Bartosz w tak fantastycznej lidze jak nasza Ekstraklasa też gra ogony, albo w ogóle się nie łapie, a i tak wszyscy pokładają w nim nadzieję na przyszłość. Skończ .......ić. Nie stać nas na kuzyna Halilovicia, ale kolejny raz nie jesteś w stanie sobie tego uświadomić. Langil czy Qazaiszwili to też transferowe niewypały i to o wiele droższe, a CV mają na pewno lepsze, natomiast na Badie czy Lloncha znikąd nikt raczej nie narzeka.