Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78510
Stary 24.06.2017, 08:07
PvD napisał(a):Wyświetl post
A mówił ci Kuźba jak twardo broni swojego transferu czyli Videmonta.

Ostatnim zdaniem Ameryki nie odkryłes. Sam pisałem kilka dni temu,że do Wisły będę trafiać zawodnicy bez kontraktu za których nie będziemy musieli płacić.
Akurat Videmont był na odległym miejscu na liście Kuźby, za zawodników wyżej trzeba było płacić i w związku z tym przyszedł Hugo w wariancie oszczędnościowym.
Odpowiedz cytując