PvD napisał(a):

A mówił ci Kuźba jak twardo broni swojego transferu czyli Videmonta.
Ostatnim zdaniem Ameryki nie odkryłes. Sam pisałem kilka dni temu,że do Wisły będę trafiać zawodnicy bez kontraktu za których nie będziemy musieli płacić.
|
Akurat Videmont był na odległym miejscu na liście Kuźby, za zawodników wyżej trzeba było płacić i w związku z tym przyszedł Hugo w wariancie oszczędnościowym.