Merkury napisał(a):

Chorwacki pomocnik, który do nas dołączył rozegrał 18 spotkań w tamtejszej Ekstraklasie, spędzając na boisku niespełna 900 minut. Należy dodać, że te 18 spotkań są jedynymi, które rozegrał w dotychczasowej karierze na poziomie Ekstraklasy. W 13 spotkaniach nie siedział nawet na ławce.
Stawiam tezę, że żadnego z tych zawodników przedstawiciele Wisły nie oglądali i są autorskim pomysłem M. Junco i jego zaprzyjaźnionych menadżerów, co potwierdzały by słowa M. Kuźby z którym chwilę rozmawiałem jakiś czas temu, że nie ma pieniędzy w klubie na opłacenie przelotów i hoteli m.in. dla niego i zasadniczo w ostatnim półroczu za bardzo nie miał się czym wykazać.
Ci, którzy do nas teraz przyszli są tu dlatego, że Wisła nie ma środków w budżecie na transfery i kontrakty na odpowiednim poziomie.
|
A mówił ci Kuźba jak twardo broni swojego transferu czyli Videmonta.
Ostatnim zdaniem Ameryki nie odkryłes. Sam pisałem kilka dni temu,że do Wisły będę trafiać zawodnicy bez kontraktu za których nie będziemy musieli płacić.