Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78502
Stary 23.06.2017, 22:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A czy muszę się teraz jasno określać?

Na papierze 2 pierwsze nasze transfery to są generalnie nonejmy z niższych lig, w dodatku nawet tam mające problemy z regularną grą. Coś ala Videmont, klasę niżej niż Gonzalez czy Llonch. Na to, że wypalą faktycznie nie postawiłbym ani grosza. Z drugiej strony Junco zasłużył sobie poprzednim okienkiem na minimum zaufania, więc je ode mnie dostaje. Tak jak pisałem, nie takie cuda piłka widziała - więc równie dobrze mogą okazać się gwiazdami ligi.

Oceniał będę jak wyjdą na boisko. Tak z 5-10 razy. A teraz mogę jedynie napisać jakie mam odczucia. Jednoznacznych wyroków w piłce nie zamierzam forować, bo ten sport jest nieprzewidywalny.
Cuesta to niby ten nołnejm z niższych lig?
i on niby jest klasę niżej niż Llonch?

hmmm proponuję przeszukać czeluście ynternetów
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując