Cytat:
|
No to zdecyduj się w końcu, czy ufasz Junco, czy od razu jedziesz po jego transferach i nie postawiłbyś na nie złamanego szelonga.
|
A czy muszę się teraz jasno określać?
Na papierze 2 pierwsze nasze transfery to są generalnie nonejmy z niższych lig, w dodatku nawet tam mające problemy z regularną grą. Coś ala Videmont, klasę niżej niż Gonzalez czy Llonch. Na to, że wypalą faktycznie nie postawiłbym ani grosza. Z drugiej strony Junco zasłużył sobie poprzednim okienkiem na minimum zaufania, więc je ode mnie dostaje. Tak jak pisałem, nie takie cuda piłka widziała - więc równie dobrze mogą okazać się gwiazdami ligi.
Oceniał będę jak wyjdą na boisko. Tak z 5-10 razy. A teraz mogę jedynie napisać jakie mam odczucia. Jednoznacznych wyroków w piłce nie zamierzam forować, bo ten sport jest nieprzewidywalny.