radek2323 napisał(a):

Aleksandar Holigaâ
@AlexHoliga
Sorry, just don't see anything interesting about him. He's been a below average player (in terms of Cro league) in every respect.
opinia o naszym nowym zawodniku (pismak z Zagrzebia) nie napawa optymizmem ale zobaczymy.
|
Faktycznie, nie brzmi to zbyt ciekawie, z drugiej strony opinia jednego scouta:
Cytat:
|
oglądałem kilka meczów w wykonaniu prze kota kolegi z zespołu Lovro Majera i dość pozytywnie zapamiętałem akurat partenera z pomocy Tibora
|