RAFi89 napisał(a):

|
Damy szanse Bartoszowi a nie zagranicznemu szrotowi.
|
Jak odpali w innym klubie, to wtedy przypomnę Ci ten "szrot".
Merkury napisał(a):

|
Gdyby Tibor był taki dobry to by się go nie pozbywano za darmo lol.
|
Może dlatego, ze skończyła mu się umowa?