Merkury napisał(a):

|
Gdyby Tibor był taki dobry to by się go nie pozbywano za darmo lol, cała ta zgraja to tak na prawdę rezerwiści a co poniektórzy rezerwiści rezerw u swoich poprzednich pracodawców.
|
Carlitos jest rezerwista?rozegrał 33 mecze w sezonie Halilovic jest rezerwista? Rozegrał 20 spotkań w sezonie a ma 21 lat.
Sorry mordo ale ....a ty naprawdę jesteś debilem