Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
78471
23.06.2017, 18:25
X-Ray
napisał(a):
Nie potrafię zrozumieć czemu nie dano więcej szans Valencii. Chłopak potrzebował czasu.
Damy szanse Bartoszowi a nie zagranicznemu szrotowi.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89