Wyświetl pojedynczy post
matiuszek
Junior Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Miasto Makaków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78463
Stary 23.06.2017, 17:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Valencia jak szybko zadebiutowal w Wisle tak jeszcze szybciej ja opuscil a szkoda bo nawet nie mogl sie pokazac. Zebysmy potem nie czytali jak wymiata w jakims dobrym klubie jak Paulinho bo bedziemy jak LKS Halilovic podpisany to chyba po malu mozna sie zegnac z Brlekiem.
Miałeś chyba na myśli Paulinho.
Odpowiedz cytując