Valencia jak szybko zadebiutowal w Wisle tak jeszcze szybciej ja opuscil a szkoda bo nawet nie mogl sie pokazac. Zebysmy potem nie czytali jak wymiata w jakims dobrym klubie jak Paulinho bo bedziemy jak LKS

Halilovic podpisany to chyba po malu mozna sie zegnac z Brlekiem.