Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78461
Stary 23.06.2017, 16:48
Valencia jak szybko zadebiutowal w Wisle tak jeszcze szybciej ja opuscil a szkoda bo nawet nie mogl sie pokazac. Zebysmy potem nie czytali jak wymiata w jakims dobrym klubie jak Paulinho bo bedziemy jak LKS Halilovic podpisany to chyba po malu mozna sie zegnac z Brlekiem.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.06.2017 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując