Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michalmichal1906
Junior Member
Od: 02.2017
Offline
#
78460
23.06.2017, 15:44
najpierw wyjdźmy z długów poprzez obniżanie zarobów czyli ściąganie budżetowych grajków np z Hiszpanii i wprowadzanie młodych a dopiero za jakiś czas ściągajmy zdolnych i dobrych Polaków. Chyba że przyjdzie jakis szejk
michalmichal1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalmichal1906
Znajdź inne posty napisane przez michalmichal1906