Wyświetl pojedynczy post
michalmichal1906
Junior Member
 
Od: 02.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78460
Stary 23.06.2017, 15:44
najpierw wyjdźmy z długów poprzez obniżanie zarobów czyli ściąganie budżetowych grajków np z Hiszpanii i wprowadzanie młodych a dopiero za jakiś czas ściągajmy zdolnych i dobrych Polaków. Chyba że przyjdzie jakis szejk
Odpowiedz cytując