Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78458
Stary 23.06.2017, 14:48
Jak czytam niektórych i ich płacze tutaj az odechciewa mi się wszystkiego przypomnijcie sobie jak nie dawno gdzie byliśmy i co się działo teraz jest lepiej ludzie się starają a wy narzekacie ? Mówicie aby szukać młodych w niższych ligach a kto tam się wyróżnia bo jakoś nie zauważyłem aby było takich grajków co by dali radę w naszej eklapie ;/ Gracze co przychodzą do nas nie maja jakiś długich kontraktów i tez nie są to starzy gracze co przyjdą i będą odcinać kupony tylko będą chcieli się pokazać i jeszcze raz spróbować swych sił u siebie lub w mocniejszej lidze
Nie narzekać a dopingować i trzymać kciuki za naszą WISEŁKĘ
i cieszmy się ze mamy takiego Dyrektora Junco bo przypomnijcie sobie wszyscy jak u nas wcześniej wyglądały okienka i kiedy przychodzili gajkowie i jacy
Mam nadzieje ze MARUDERZY przestaną płakać
Odpowiedz cytując